Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. maj
19:00
GVL Løkken (1)
Hundelev B
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:30
GVL Løkken
Hirtshals B
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
GVL Løkken (1)
TSI/Stenum (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
GVL Løkken
Tårs/Ugilt IF
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
GVL Løkken
Birkelse IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:00
GVL Løkken (2)
Aabybro IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 13
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
Tårs/Ugilt IF
Jerslev/Sterup IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:30
GVL Løkken
Bagterp IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:10
Jerslev/Sterup IF
Vraa/Børglum IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:10
Bagterp IF
Tårs/Ugilt IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:50
Vraa/Børglum IF
GVL Løkken
U10 Drenge B (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 117
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
HB/GVL
Hjørring FK
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 741
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
GVL Løkken
Vraa/Børglum IF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
GVL Løkken
Thise IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 51
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
HB/GVL
Vrå/Børglum IF
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 531
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
GVL Løkken (1)
Ingstrup SF (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 11
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
IF Fremad Nørhalne
GVL Løkken (2)
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 193
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:30
GVL Løkken (1)
Tårs/Ugilt IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 193
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
GVL Løkken (2)
Hjallerup IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 193
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Tårs/Ugilt IF
IF Fremad Nørhalne
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 193
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:30
Hjallerup IF
GVL Løkken (1)
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 Pulje 193
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
GVL Løkken
FK Alliancen
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 89
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
GVL Løkken (1)
Thise IF
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 11
|